hírek, képek, témák - Röplabda

Igazi sportnagyhatalommal csap össze a Békéscsaba

2017. február 23.

Röplabda  | A Béziers elleni 3:1-es franciaországi sikerrel bejutott a CEV-kupa legjobb nyolc csapata közé a Linamar-Békéscsabai RSE női csapata. Győzelmével a Békéscsaba nemcsak a békési megyeszékhelynek, hanem az egész országnak is nagy örömet okozott.

Olasz ellenféllel találkozik a Békéscsaba

2017. február 22.

Röplabda-CEV Kupa | Az olasz Busto Arsizio lesz a Linamar-Békéscsaba ellenfele a női röplabda CEV Kupa negyeddöntőjében.

Óriási siker: nyolc között a BRSE csapata

2017. február 21.

Röplabda | Tizennyolc éve, vagyis két évtizede nem járt olyan magaslatokban a második számú európai kupában magyar női röplabdacsapat, mint ahová most, a legjobb nyolc közé a francia Béziers Angels kiverésével a Linamar-Békéscsabai RSE jutott.

Klubtörténeti siker kapujában a BRSE

2017. február 20.

Röplabda | Már a dél-franciaországi Béziers városában tartózkodik a Linamar-Békéscsabai RSE női röplabdacsapata, amely a hétfő hajnali budapesti indulást követően Barcelona érintésével érkezett meg a CEV-kupa nyolcaddöntő keddi visszavágójának helyszínére.

Papírforma békéscsabai siker

2017. február 19.

röplabda | Egy óra alatt hozta a kötelező győzelmet a Linamar-Békéscsabai Röplabda SE csapata a sereghajtó, eddig még egyetlen pontot sem szerző Palota RSC otthonában.

Lendületből hozta a bajnokit a BRSE

2017. február 17.

RÖPLABDA | A Békéscsaba 75 perc játék után győzött és tovább nyújtotta veretlenségi szériáját.

Cseh segítséggel a négy közé

A cseh Olomouc csapata legyőzte a Vasas Óbudát, így a BRSE jutott tovább a Közép-európai Liga négyes döntőjébe.

A bajnokságban is dupla meccs következik

2017. február 16.

Röplabda | Egy könnyebb és egy nehezebb feladat vár az NB I-ben pénteken és vasárnap a mérkőzéseit futószalagon játszó Békéscsabára.

BRSE: papírforma siker a Zágráb ellen

2017. február 15.

Röplabda  | A harmadik játékrészben a csabai cserejátékosok is lehetőséget kaptak, de ez sem változtatott a játékon, a horvátok kozmetikázták ugyan a nagy különbséget, azonban a biztos Békéscsaba-győzelmet nem veszélyeztette mindez.

Kétjátszmás előnyről veszített a Békéscsaba

röplabda | Az 5. játszmában kapaszkodott a BRSE, de a döntő szituációkban nem volt, aki a hátára vette volna a csapatot. 14:14 után már csak a hazaiak szereztek pontot és nyerték meg a két óra 20 perces csatát.

<< | 1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 ... | >>