hírek, képek, témák - Atlétika

Békéscsabán rendezik az ultrafutó-bajnokságot

2017. január 13.

Atlétika  | Tavaly Velence adott otthont a 12 órás országos ultrafutó bajnokságnak, idén viszont Békéscsabára költözik a mezőny, július 22-én egész napos program keretében rajtoltatják el a mezőnyt, nemcsak ebben a kategóriában.

Márton Anita negyedik, Baji Balázs nyolcadik

2017. január 4.

Atlétika | A kilencszeres olimpiai bajnok Usain Bolt lett az év férfi, míg honfitársa, a riói játékokon hozzá hasonlóan 100 és 200 méteren is győztes Elaine Thompson az év női atlétája 2016-ban az all-athletics.com számítógépes világranglistája szerint.

Atlétika: fennállása legjobb eredményét érte el a csabai klub

2016. december 21.

Békéscsabán, a Csaba Honvéd Kulturális Egyesület székházában tartotta évadzáró rendezvényét szombaton este a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club, amely fennállása legsikeresebb évét zárta.

Mezei futás: Gregor hátát nézte a mezőny

2016. november 28.

atlétika | A felnőtteknél Gregor László, a Junior Ligában Pavuk Tíra és Diószegi Dávid győzött a Mezei Futó Magyar Liga idei 3. fordulójában, Nemesvámoson.

Díjeső: Márton Anita és Baji Balázs az Év atlétái

2016. november 26.

Atlétika | A pénteken este megrendezett Magyar Atlétikai Szövetség Évzáró és Díjátadó Gálán átadták az Év legjobb atlétáinak, és az Év edzőjének járó elismeréseket.

A nőknél Böczögő Dorina és a TC Békéscsaba győzött

2016. november 25.

Torna  | Böczögő Dorina nyerte egyéni összetettben a női tornászok mesterfokú országos bajnokságát, a csapatbajnokságban pedig a TC Békéscsaba végzett az élen pénteken, Győrben.

Gregor másodszor is győztes

2016. november 15.

Atlétika | Az időjárási viszontagságok ellenére a különböző futamokban közel 250 fő gyűlt össze a Mezei Futó Magyar Liga második fordulóján, a Veszprém szomszédságában levő Nemesvámoson.

Gregor László fölényes győzelme Pósteleken

2016. október 23.

Atlétika | Szombaton reggel, amikor még javában esett az eső Békéscsabán, csak kevesen gondolták volna, hogy déltől napsütéses, kellemes időben vághatnak majd neki a különböző távoknak a Pósteleki Parkerdőben a Forg-Tech Kupa Mezei Futó Magyar Liga 1. fordulójának résztvevői.

Baji, Márton, Kovács - Pósteleken köszöntötték a csabai olimpikonokat

2016. október 22.

ATLÉTIKA | Miközben Gregor Laci és társai rótták a köröket a pósteleki erdőben, az alkalmi színpadon köszöntötték a békéscsabai klub három olimpikonját.