hírek, képek, témák - Szolnok - Szolnok és környéke

A Tiszaligetben is nyert az Eger

2013. május 18.

A Tiszaligetben is nyert az Eger

döntő | Remek volt a hangulat az uszodában, hiszen Egerből is szép számmal érkeztek szurkolók, így a vízilabda finálé tiszaligeti meccsének is megfelelő volt a körítése.

A Szolnok ismét alulmaradt az Egerrel szemben

2013. május 18.

A Szolnok ismét alulmaradt az Egerrel szemben

Vízilabda | A döntő második mérkőzését is megnyerte az Eger férfi vízilabdacsapata a Szolnok ellen, így már csak egy győzelemre áll a bajnoki címtől.

Motorkerékpár ütközött személyautóval

2013. május 18.

baleset | Személyi sérüléses baleset történt szombat délután a 442-es számú főút szolnoki szakaszán.

Vastapssal értékelték a zuhanyrózsa alatt áriázó férfit

2013. május 18.

Vastapssal értékelték a zuhanyrózsa alatt áriázó férfit

elismert | Kis túlzással, fürdőszobai skálázással indult a most 24 éves Laki Péter énekesi karrierje. Némi iróniával pedig azt is állíthatnánk, hogy a család 4. emeleti szomszédja állította remélhetően magasan ívelő szakmai pályára a szolnoki fiatalembert.

Újabb létesítménnyel bővült a sportcentrum

2013. május 18.

ÁTADÁS | Tovább épülnek és szépülnek Szolnokon a tiszaligeti létesítmények. A Tiszaligeti Sportcsarnok és a labdarúgó stadion után megújult a Sportcentrum-Sportiskola központja, a B épületnek nevezett létesítmény is.

Pályázat fiataloknak! Középpontban a francia nyelv

2013. május 18.

esemény | A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat és a franciaországi Pas-de-Calais Megye tanácsa között fennálló együttműködés keretében idén is lehetőség nyílik két – 18 és 26 év közötti – fiatal számára a Boulogne-sur-Mer-i Nyári Egyetem programjain való részvételre.

Tamás a tervezőasztalon álmodta újjá

2013. május 18.

Tamás a tervezőasztalon álmodta újjá

látványterv | A szolnoki Vidra Tamás különleges ember. Jelenkorunk pénzközponttú világának anyagias beállítottságú lakói inkább fura figurának tartanák. Mert nem ismerik.

Ma délután rendezik a bajnoki vízilabda döntő második meccsét

2013. május 18.

sport | A három győzelemig tartó bajnoki döntő második felvonását játssza ma délután negyed ötkor a Szolnoki Dózsa-Közgép és a ZF-Eger csapata a Tiszaligeti uszodában.

Adósságrendezés: tízmilliárd forint az egyetemeknek

2013. május 18.

átcsoportosítás | A kormány az idén 10 milliárd forintot szán az egyetemek és főiskolák adósságrendezésére – közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára.

Meglepő, olykor vicces esetekkel találkoznak a boltosok

2013. május 18.

Meglepő, olykor vicces esetekkel találkoznak a boltosok

PANASZOK | Mondják, az a hír, ha a postás harapja meg a kutyát és nem fordítva. A vevők gyakran teszik szóvá boltokban szerzett tapasztalataikat, a másik oldal véleménye ritkábban lát napvilágot.

Képgalériák - Szolnok - Szolnok és környéke

Témák - Szolnok - Szolnok és környéke

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | következő »
Előző
  • Kos
  • Bika
  • Ikrek
  • Rák
  • Oroszlán
  • Szűz
  • Mérleg
  • Skorpió
  • Nyilas
  • Bak
  • Vízöntő
  • Halak
Következő

Mai horoszkóp

  • A barátság és a munkája során számos kapcsolatot köt. Sikersorozat következik életében. Szívügyek terén boldog, s bizakodó lehet.
  • A Vénusz pozitív hatására dinamikus, magabiztos, és bármilyen vállalkozásban megállja a helyét. Párkapcsolat terén vigyáznia kell, nehogy zűrzavarok keletkezzenek.
  • Sokat dolgozik. Ha fáradtságot érez, figyeljen oda magára, ne várja meg, amíg a kimerültség miatt lelassul. Baráti kapcsolatai és a szerelmi élete kedvezően alakul.
  • Jól kezdődik és jól is végződik a mai nap. Ha kellően odafigyel a pénzügyekre és az otthoni dolgaira, akkor nem kell semmilyen bonyodalomtól tartania.
  • Szorgalmasan és kitartóan dolgozik. Segítséget is kap egy fontos feladathoz. Számítson rá, hogy egész nap hajtania kell.
  • Egy peres ügyben csak veszíthet. Sokkal könnyebben kellene élnie. Családtagjai sokat segítenek abban, hogy lazábban fogja fel a problémákat.
  • Anyagi gondok nehezítik a helyzetét. Semmi sem úgy alakul, ahogyan remélte. Meggyűlhet a baja hanyag és nemtörődöm ügyintézőkkel.
  • Otthoni problémája egész nap gyötri. Tudja, hogy a dolognak minél hamarabb meg kell oldódnia, vagy pedig önnek kell orvosolnia valahogy. Ha nem kapkod, minden...
  • Tanulmányaiban kedvező fordulatra számíthat. Mindent elérhet, csak ki kell nyújtani érte a kezét. Ha vannak kapcsolatai, azt most remekül hasznosíthatja.
  • Bolygója kedvezően áll, s főként szakmai életében segíti. Legyen kezdeményező, ragadja meg a nagyszerű lehetőségeket! Pénzbevételre számíthat.
  • Szerelmi életét a Vénusz befolyásolja. Gyengédség, flört vagy hatalmas szenvedély, most mindegyikben bővelkedhet.
  • Bolygójának, a Jupiternek köszönhetően vidámság és nagyon aktív szakmai élet várható. Jó oka van a bizakodásra. Este lazítson, séta után olvasson egy könnyű...
Kos Bika Ikrek Rák Oroszlán Szűz
Mérleg Skorpió Nyilas Bak Vízöntő Halak

Ingatlankereső

Házhoz visszük a híreket!

Rovatok