Névtár - Gregor László

Gregor: egy első és egy harmadik hely

április 7. 10:09

A napokban két versenyen is jeleskedett Gregor László, a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club kiváló futója.

Gregor másodszor is győztes

november 15. 13:34

Az időjárási viszontagságok ellenére a különböző futamokban közel 250 fő gyűlt össze a Mezei Futó Magyar Liga második fordulóján, a Veszprém szomszédságában levő Nemesvámoson.

Hárman a válogatottban

június 6. 15:41

A hét végén rendezték meg Debrecenben a Kelet Kupa atlétikai versenyt, amely egyben a Szuperliga és a korosztályos Liga-sorozat állomásai voltak. Gregor László, a Békéscsabai AC kiválósága 3000 m akadályfutásban fölényesen utasította maga mögé a mezőnyt, 8:46,68 perccel, amely élete második legjobb idejét jelentette.

Egyéni csúcsokat futottak a békéscsabaiak a ligában

május 2. 15:05

Második helyen végzett Gregor László a Budapesten hét végén megrendezett 10 ezer méteres országos bajnokságon. A Békéscsabai Atlétikai Club futója az újpesti Kovács Benjámin mögött végzett a második helyen.

Gregor László másodszor bajnok

március 13. 15:15

Még az utolsó száz méteren sem lehetett biztosra venni, hogy ki nyeri a 108. alkalommal életre hívott és másodszor Kecskeméten megrendezett mezeifutó országos bajnokság legnagyobb érdeklődéssel várt számát, a férfi felnőtt 10 kilométeres versenyét. A Gregor László—Kovács Benjámin párharcból a békéscsabai fiú került ki győztesen.

Gregor László diadala a spliti félmaratonon

március 1. 09:41

A csabai atléta három perces egyéni csúccsal nyerte meg a viadalt.

Gregor László a sárral is megbirkózott

február 15. 14:47

Egyedül a szerbek kitűnősége, Elzan Bibics előzte meg a békéscsabai Gregor Lászlót a közel fél évszázados múltra visszatekintő belgrádi nemzetközi mezei futó versenyen.

Mezei Magyar Liga: csabai futók az élvonalban

október 26. 14:49

Gregor László, Pavuk Tíra és Apáti Bence révén három korosztályban is békéscsabai futó száguldott át elsőként a célvonalon az amatőr versenyszámmal kibővített Mezei Magyar Liga 1. fordulójában.

Kácser két, Gregor egy versenyt nyert

március 6. 11:17

Az országos bajnokság után újabb nemzetközi versenysorozatra indult Gregor László és Kácser Zita, a Békéscsabai AC két középtávfutója.

Nem bírtak az orosz fölénnyel Gregorék

december 14. 16:24

A Samakov városához közeli síterepeiről híres Borovets üdülőhelyen rendezték meg vasárnap a mezei futó Európa-bajnokságot. A már hagyományos évzáró futótalálkozóra 490 nevezés érkezett, a legnagyobb létszám a junior férfiaknál volt: 113 atléta jelezte indulását.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | következő »