2007.03.08. 16:10

Négy közé jutott az Orosháza, kiesett az Előre NK

Orosházi FKSE—Alba Régia KSE 26—24 (12—9) Országos Ifjúsági Kupa (OIK) negyeddöntő fiú kézilabda-mérkőzés, Orosháza, 200 néző.

V.: Horváth Z., Simó. Az orosháziak legjobb dobói: Papp G. 8, Cseh, Papp M. 5-5, Sárosi 3. Végig nagy csatát vívott a két együttes. A második félidő 52. percében 20—19-re átvette a vezetést a fehérvári gárda, de Pásztor István edző tanítványai remek hajrával fordítottak és megérdemelten jutottak az OIK négyes döntőjébe.

Veszprémi Beton—City-Line Békéscsabai Előre NK 26—25 (15—9)
OIK negyeddöntő, leány, Veszprém, 50 néző. V.: Natkai, Szalay. A békéscsabaiak legjobb dobói: Petrovszki 8, Hajduch 5, Cifra, Nyeste 3-3. Jó csabai kezdés után az első félidő hajrájában a gyengén játszó vendégek ellen elhúztak a hazaiak. Szünet után többször is feljött 3 gólra az Előre, ám későn hajrázott, így egy gól megmaradt az NB I B-s házigazdák előnyéből.