2015.03.01. 12:40

Kisebb balhé miatt félbeszakadt a sárréti tesztmeccs

Két héttel a megyei labdarúgó-bajnokság rajtja előtt szinte minden csapat a pályán volt a hétvégén. A Szeghalom–Vésztő felkészülési meccs idő előtt ért véget, mikor két játékos összeszólalkozott.

A Szeghalom—Vésztő felkészülési mérkőzés idő előtt, a 75. percben véget ért, mert a hazaiak játékosa, Ladányi Róbert és a volt szeghalmi id. Vámos Attila egy ütközés után összeszólalkozott egymással, lökdösték egymást. Kiss Lajos játékvezető a két játékost leküldte a pályáról, de a párbaj ott is folytatódott, de kettősüket végül gyorsan szétválasztották. A Füzesgyarmat, a Monor U23 és a Méhkerék gyarmati minitornáját 45 perces mérkőzések után a hazaiak nyerték.

Eredmények
Szeghalom—Vésztő 1—0 (a 75. percben félbeszakadt). G.: Tatár.
Békéscsaba 1912 Előre U21—Kondorosi TE 7—3 (4—1). G.: Krajcs 2, Konyecsnyi, Tóth G., Vozár, Joel, Balázs R., ill. Borgulya, Klimaj, Somogyi.
Elek LE—Tótkomlósi TC 2—0 (1—0). G.: Rostás (11-esből), Kopács.
Kaszaper FC–Csorvás SK 3—3. Csorvási gólszerzők: Kaszai N., Kaszai B., Samu. További eredmények: Zsadányi
KSE–Okány KSK 3—2,
Kisújszállási SE—Dévaványai SE 5—1,
Dobozi SE—Sarkadkeresztúri SE 0—1,
Szarvasi FC—Martfű 2—2,
Mezőberényi FC—Körösladány MSK 1—8,
Kunágotai TE—Mezőkovácsházi TE 6—1,
Füzesgyarmati SK—Méhkeréki SE 2—1,
Méhkeréki SE—Monori SE U23 1—2,