A megye III. hétvégéje

Délen gádorosi sikerével a Csorvás átvette a vezetést, magabiztos a Kaszaper.

BEOL

Kötegyáni FC—Dobozi SE 1—13 (0—8)
Labdarúgás Megyei III. osztályú mérkőzés. Északi csoport. Kötegyán, 50 néző. V.: Görgényi. G.: Csíkos, ill. Szigeti, Váczi J. 3-3, Rácz Gy. 2, Sztojka Zs., Balog Zs., Lukucz I., Lakatos (11-esből), Sztojka N. Jó: Csíkos, Sajti, Váczi L., ill. Szigeti, Váczi J., Somogyi, Lukucz, Balog Zs.
Iszáka Zoltán: — Szeretet és alázat nélkül nem lehet futballozni. Barcsay Attila: — A meccs előtt kitűzött célunkat, a minél több rúgott gólt elértük.

Gerlai SE—Köröstarcsa KSK 1—3 (1—3)
Gerla, 50 néző. V.: Jegyinák. Kiállítva: Józsa a 84., Gyenge (mindkettő Gerla, mindkettő reklamálásért) a 86. percben. G.: Kiss G., ill. Szabó R., Szivák, Farkas Gy. Jó: Huszár, Laukó, ill. Zsiga N., Kurucz.
Zsombori Zsigmond: — Tartalékosan is volt legalább tartása a csapatnak. Zsombok Attila: — A mai mérkőzés egyetlen pozitívuma, hogy a három pontot megszereztük.
Zs. Zs.

Mezőmegyer SE—Kétegyházi SE 0—5 (0—1)
Mezőmegyer, 100 néző. V.: Ottlakán. G.: Erdei 3, Kasznár 2. Jó (Mezőmegyer): Nagy P.
Nagy András (Mezőmegyer): — A hétvége egyetlen pozitívuma, hogy vége van!
Varró Imre

Zsadány—Kötegyáni SK 4—1 (2—0)
Zsadány, 100 néző. V.: Bozó N. G.: Kollár Z., Hegyesi I. 2-2, ill. Papp J. Jó: Kollár Z., Hegyesi I., Németh Á., Bakó, ill. Papp J., Szűcs, Kesztyűs.
Muntyán Sándor: — A helyzetek alapján akár több góllal is verhettük volna a vendégeket. Szőke Zoltán: — Az ellenfélben nagyobb motiváció dolgozott ezen a mérkőzésen, így megérdemelt a győzelmük. A mi sorsunk már megpecsételődni látszik, buta emberek buta döntései miatt.
M. S.

Kamuti SK—Kardos-Örménykút KSK 2—2 (1—1)
Kamut, 50 néző. V.: Baráth. G.: Benyovszki J., Bereczki, ill. Sándor J., Bertók. Jó: Kajlik, Bereczki, Csók, ill. Jurák, Sándor, Bertók.
Pardi Gábor: — Egy szabadrúgás helyett a végén a vendégek lekontráztak bennünket, ami két pontunkba került. Galát Pál: — Igazságos eredmény született.

Kaszaper FC—Gerendási ISE 7—3 (4—1)
Déli csoport Kaszaper, 50 néző. V.: Popucza. G.: Csenki, Béres Á. 2-2, Kánya, Forgó, Divinyi, ill. Salka, Körmendi, Vincze. Jó: Kánya, Benyoda, Kőszegi, Béres Á., Divinyi, ill. Mezőfi, Salka.
Keresztes István: — Gólokban gazdag mérkőzésen, közönségszórakoztató játékkal győztük le a sportszerűen küzdő Gerendást. Lengyel József: — Amíg a helyzeteket nem tudjuk értékesíteni, addig nem nyerhetünk.
K. I.

Gádoros SE—Csorvási SK 1—2 (1—2)
Gádoros, 80 néző. V.: Zahorán. Kiállítva: Szilágyi H. (Gádoros, ütésért) a 83. percben. G.: Szabó F. (11-esből), ill. Simon G. 2. Jó: Szokolai, Nagy V., Szabó F., ill. Simon G., Andrékó, Varga A., Samu.
Pisont András: — Rangadóhoz méltó mérkőzésen vagyunk túl. Nem játszottunk alárendelt szerepet, a látottak alapján a döntetlent megérdemeltük volna. Zsiga Róbert: — A sok kihagyott helyzet ellenére megérdemelten hoztuk el a három pontot a jól küzdő Gádoros otthonából.
P. A.

Végegyházi SE—Medgyesbodzás-Gábortelep SE 5—1 (0—0)
Végegyháza, 160 néző. V.: Farkas Cs. G.: Harczman 3, Sári N., Fülöp G., ill. Baukó R. Jó: Mracskó, Harczman, Sári N., Fülöp, ill. Kanál, Szekercés.
Varga István: — Jobb helyzet kihasználásával reális eredményt produkált csapatunk. Jakab András: — Küzdelmes mérkőzésen, a helyzeteit jobban kihasználó csapat győzött.
Baráth Mihály

Békéssámsoni SK—Telekgerendási SC 1—3 (0—2)
Tótkomlós, 50 néző. V.: Rubás. G.: Nagy G., ill. Szabó K., Hekfusz, Hrabovszki. Jó: Godó F., Hajdúk, Abonyi Á., ill. Hrabovszki, Onáka, Fabulya.
Kerekes Csaba: — Ma nagyon gyengén játszottunk, igaz a második félidőben megvoltak a helyzeteink, de egy kivételével mind kimaradt. Ránkli Ferenc: — Fegyelmezett védekezésünknek és eredményes kontratámadásainknak köszönhetjük a három pontot a jó erőket felvonultató hazai csapat ellen.
Kerekes György

Magyarbánhegyesi FC—Nagyszénás SE 2—3 (0—1)
Magyarbánhegyes, 100 néző. V.: Rakonczás. G.: Benkő 2, ill. Trenka 3 (a másodikat és harmadikat 11-esből). Jó: Benkő, Evanics, Fülöp B., ill. Plesovszki, Viszkok, Trenka, Balogh Gy.
Sipos Károly: — Amíg a helyzeteket nem rúgjuk be, addig nem nyerünk. Lakatos László: — Három—null után azt hittük, vége a mérkőzésnek és a hazaiak ezt kíméletlenül kihasználták.
S. K.

A Nagybánhegyesi Rákóczi SE—Kevermes SE mérkőzés elmaradt, mert a hazaiak nem álltak ki.