Négypontos mérkőzés előtt a lila-fehérek
Mik ezek?
XKovács Péter, a békéscsabai együttes vezetőedzője így fogalmazott az esélyekről: — Az Alcoa FKC számára élet-halál kérdése ez a találkozó, hiszen számukra utolsó lehetőség a nyolc közé jutás kiharcolására ez a mérkőzés. Ráadásul a közelmúltban edzőcsere is történt a fehérvári klubnál, az együttes szakmai munkájának irányítását a bajnok Győri AUDi ETO KC korábbi mestere, Konkoly Csaba vette át.
Egy edzőcsere mindig új lendületet ad egy csapatnak, így ez is a hazaiak malmára hajthatja a vizet. Az előjelek számunkra tehát nem kedvezőek, ráadásul a korábbi sérült beállósunkhoz, Tarjányi Szilviához csatlakozott a hét közben térdműtéten átesett irányító, Kamper Olívia is. A héten lázas megfázással bajlódott Glusica Leposava, Tóth Katalin és Gerzsényi Andrea, miként Ivana Ljubas is beteg volt az elmúlt napokban.
A gondok ellenére nem feltartott kézzel megyünk Székesfehérvárra, igyekszünk mindent megtenni a jó eredmény elérése érdekében. Egy biztos, nagy taktikai csata és küzdelem várható a találkozón. A lányok az eddigi mérkőzéseken is motiváltan léptek pályára, és nem lesz ez másként szombaton sem.
A hazaiak egyik erénye a gyors indítás, ezt kell megakadályoznunk. Az Alcoa FKC két leggólerősebb kézilabdázója, az irányító, Tilinger Tamara, valamint az orosz átlövő, Triscsuk Krisztina, de mellettük is több tehetséges kézilabdázó alkotja az együttest.
- A+
- A-
- P
- @>
- |<
Iratkozzon fel!
A ROVAT TOVÁBBI CIKKEI
A cikk küldése e-mailben
XHozzászólások –
eddig 1 hozzászólás érkezett-
1. tatucika 2012. február 18. 12:22
Két góllal nyerünk.
Jelentem a moderátornak!
XHozzászólok a cikkhez
A cikkhez csak bejelentkezett olvasóink szólhatnak hozzá. Miért kell regisztrálnom? Bejelentkezek | Regisztrálok
Miért kell regisztrálnom?
X- Legfrissebb
- Legolvasottabb
- Legvitatottabb
Kiemelt témák - BEOL.HU
Parasztparkoló | Balesetek | Egészségügy | Apróhirdetés | Való Világ 5 | Olcsó ételek | Bűnesetek | BÉKSZI | Kolbászfesztivál | Napi szavazás | Online interjú | Tűzesetek | Babablog | B(eo)log | Hartay Csaba blogja
Állásajánlatok
Róluk írtunk legtöbbet
Baji Balázs | Böczögő Dorina | Dancsó József | Erdős Norbert | Farkas Zoltán | Fekete Péter | Görgényi Ernő | Hrabovszki György | Izsó Gábor | Karsai József | Kovács József | Kovácsné dr. Faltin Erzsébet | Márton Anita | Mihalik Enikő | Miklós Attila | Siklósi István | Simonka György | Takács Péter | Vantara Gyula | Varga Zoltán
Astronet – A nap gondolata
Semmilyen szél sem kedvező annak, aki nem tudja, melyik kikötőbe tart. Seneca-
A barátság és a munkája során számos kapcsolatot köt. Sikersorozat következik életében. Szívügyek terén boldog, s bizakodó lehet.
-
A Vénusz pozitív hatására dinamikus, magabiztos, és bármilyen vállalkozásban megállja a helyét. Párkapcsolat terén vigyáznia kell, nehogy zűrzavarok keletkezzenek.
-
Sokat dolgozik. Ha fáradtságot érez, figyeljen oda magára, ne várja meg, amíg a kimerültség miatt lelassul. Baráti kapcsolatai és a szerelmi élete kedvezően alakul.
-
Jól kezdődik és jól is végződik a mai nap. Ha kellően odafigyel a pénzügyekre és az otthoni dolgaira, akkor nem kell semmilyen bonyodalomtól tartania.
-
Szorgalmasan és kitartóan dolgozik. Segítséget is kap egy fontos feladathoz. Számítson rá, hogy egész nap hajtania kell.
-
Egy peres ügyben csak veszíthet. Sokkal könnyebben kellene élnie. Családtagjai sokat segítenek abban, hogy lazábban fogja fel a problémákat.
-
Anyagi gondok nehezítik a helyzetét. Semmi sem úgy alakul, ahogyan remélte. Meggyűlhet a baja hanyag és nemtörődöm ügyintézőkkel.
-
Otthoni problémája egész nap gyötri. Tudja, hogy a dolognak minél hamarabb meg kell oldódnia, vagy pedig önnek kell orvosolnia valahogy. Ha nem kapkod, minden...
-
Tanulmányaiban kedvező fordulatra számíthat. Mindent elérhet, csak ki kell nyújtani érte a kezét. Ha vannak kapcsolatai, azt most remekül hasznosíthatja.
-
Bolygója kedvezően áll, s főként szakmai életében segíti. Legyen kezdeményező, ragadja meg a nagyszerű lehetőségeket! Pénzbevételre számíthat.
-
Szerelmi életét a Vénusz befolyásolja. Gyengédség, flört vagy hatalmas szenvedély, most mindegyikben bővelkedhet.
-
Bolygójának, a Jupiternek köszönhetően vidámság és nagyon aktív szakmai élet várható. Jó oka van a bizakodásra. Este lazítson, séta után olvasson egy könnyű...
Ingatlankereső
Receptválogatások
Epres receptek tengere
Legkedvesebb desszert, gyerekek kedvence, egy-egy szem mennynek eledele. Lelsz vele ezer receptet e helyt, meleget, jegeset!









