A megye három hétvégéje

2017. március 20. 11:37
Labdarúgás | Több élcsapat is megkínlódott a tavaszi bajnoki nyitányon. Gólzáporos orosházi és kaszaperi stat.

Mik ezek?

X
A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.

"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)

A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.

Mezőberényi LE—Kamuti SK 5—0 (1—0)
Labdarúgás Megyei III. osztályú bajnoki mérkőzés. Északi csoport. Mezőberény, 60 néző. V.: Baráth. G.: Benyovszki J., Kajlik 2-2, Novák (öngól). Jó: Fazekas, Tóth Cs., Benyovszki J., ill. Gál P., Szűcs M., Tóth F.

Gál András: — Nehezen törtük fel a masszívan védekező ellenfelet. Ogrincs Pál: — Hetven percig bírtuk erővel, addig megfelelő ellenfelei voltunk a hazai csapatnak.
Berner Ádám

Gerlai SE—Zsadányi KSE 4—3 (2—1)
Gerla, 50 néző. V.: László I. G.: Józsa 2, Huszár, Muntyán S. (öngól), ill. Szűcs J., Hegyesi, Bakó. Jó: Józsa, Huszár, Kovács P., Jakab, ill. Szűcs J., Hegyesi, Brágya Zs.

Kis László: — Nehéz talajú pályán, sok helyzetet dolgoztunk ki, melyből a négy értékesített helyzet elegendőnek bizonyult a győzelemhez. Muntyán Sándor: — A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna.

Mezőmegyer SE—Kötegyáni FC 6—1 (3—1)
Mezőmegyer, 70 néző. V.: Kundla. G.: Nagy B. 3, Beliczay, Hajdú P., Kotlacsik (öngól), ill. Berke. Jó: Nagy B., Beliczay, Benyó, Hajdú P., Szabó T., ill. Berke.

Ifj. Turcsek Zoltán: — Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk a megerősödött Kötegyán ellen. A mérkőzés jó ráhangolódást biztosított a jövő heti csúcsrangadóra. Balogh Csaba: — Egy jó félidő után, a másodikban a jobb erőkből álló hazai csapat megérdemelten győzött.
Varró Imre

Kétsopronyi RSE—Csabacsűdi GYLSE 0—2 (0—0)
Kétsoprony, 50 néző. G.: Endrefalvi, Bakos. Jó: Ancsin I., Dananaj P., Máté M., Kurucz, ill. Sovány, Wéber, Bertók, Nagy Z., András.

Ancsin Péter: — Elismerésem a csapat teljesítményéhez! Nagyon fegyelmezetten játszottunk egy nagyon jó csapat ellen. A jobb helyzetkihasználás döntötte el a mérkőzés sorsát. Sonkoly Lajos: — A mai nap legnagyobb pozitívuma a megszerzett három pont. Hálásak vagyunk a lelkes szurkolóinknak a lelkes biztatásért.
A. P.

Telekgerendási SC—Kardos-Örménykút KSK 0—0
Telekgerendás, 50 néző. V.: Erdősi. Jó: Maczák, Baji, Fabulya, Ágoston, ill. Petrovics Zs.

Onáka Zoltán: — A győzelemmel felérő döntetlen és a mérkőzést követő kakaspörkölt reméljük jó alapot ad egy szép tavaszi szezonnak. Galát Pál: — A nagy szél miatt nem alakult ki folyamatos játék. Az eredmény igazságos. Az egyetlen pozitívumot az jelentette, hogy nem kaptunk gólt.
O. Z.

Szabadnapos: Köröstarcsa KSK, Kétegyháza SE.

Kaszaper FC—Pusztaföldvári LK 7—3 (5—1)
Déli csoport. Kaszaper. V.: Modes. G.: Györgyi 3, Szabó G. 2, Béres, Szanda, ill. Raffael Renátó, Tassi, Neszi. Jó: Györgyi (a mezőny legjobbja), Szanda, Papp, Fazekas, Szabó G., ill. Jónás, Varga, Marton, Szekeres.

Keresztes István: — Jó iramú mérkőzésen, szép gólokkal, helyenként tetszetős játékkal győztük le az ellenfelünket. Kovács Lajos: — Közönségszórakoztató mérkőzésen a második félidőben nyújtott jó játékkal szenvedtünk vereséget.
K. I.

Orosházi MTK-ULE 1913—Medgyesbodzás-Gábortelepi SE 9—1 (6—0)
Orosháza, 100 néző. V.: Petrovszki. G.: Buza B., Mucsi 3-3, Szemenyei, Kánya (11-esből), Fekete, ill. Deák A. Jó: az egész csapat, ill. Tóth, Deák A., Varga, Ladó.

Gyimesi András: — Elismerés a csapatomnak! Egy kicsit nehezen lendültünk bele, de a végén magabiztos győzelmet arattunk a szimpatikus vendégek ellen. A helyzetkihasználáson viszont javítanunk kell. Szivák Imre: — Becsülettel megküzdöttünk a bajnokesélyes otthonában.
Gy. A.

Gádoros SE—Tótkomlósi TC II. 1—2 (0—2)
Gádoros, 50 néző. V.: Pájer. G.: Kun Szabó, ill. Garai, Poljak M. Jó: Györgyi, Kun Szabó, Bódi, Szokolai, ill. Krecsméri, Horváth, Jámbor, Serfőző.

Lakatos László: — Ma a szerencse sem állt mellénk, a döntetlen reálisabb lett volna. Papp Lajos: — Két ellentétes félidő, az elsőben már eldönthettük volna a mérkőzést, a másodikban elfáradtunk. A szerencsének köszönhetően nyertünk.
Pisont András

Nagyszénás SE—Magyarbánhegyesi TC 2—0 (1—0)
Nagyszénás, 100 néző. V.: Hanyecz B. G.: Asztalos, Márk. Jó: Asztalos, Viszkok R., Szilágyi, Horváth, ill. Farkas.

Boér Zsolt (Nagyszénás): — A szezon első mérkőzése mindig nehéz, ez mai is bebizonyosodott. A szervezetten, és sportszerűen játszó Magyarbánhegyes ellen a saját életünket nehezítettük meg a rengeteg kihagyott lehetőséggel. Kapu előtti határozottságban, és koncentrációban még sokat kell fejlődnünk, hogy elérjük céljainkat.

Végegyházi SE—Dombegyház NSE 1—2 (0—0)
Végegyháza, 140 néző. V.: Fekete. G.: Fülöp, ill. Hoksza 2. Jó: Kunos, Sári M., Józsa P., ill. az egész csapat

Sipos Károly: — A vendégek a második félidőben többet tettek a győzelemért. Nemczov Róbert: — A második félidei játékunk alapján megérdemelt győzelmet arattunk.
Baráth Mihály

Békéssámsoni SK—Kevermes SE 0—2 (0—0)
Békéssámson, 100 néző. V.: Fűri. G.: Mag 2. Jó: Hajduk, Vancsó, Abonyi A., Atyimás, ill. Mag, Bodor, Turák, Pain, Povázsai.

Zádori Ernő: — Nem érdemeltünk vereséget, de a focit gólra játsszák. Povázsai Zsolt, a Kevermes csapatkapitánya: — Két ritkán látható szép gól eldöntötte a mérkőzést.
Kerekes György

A Magyarbánhegyesi FC—Gerendás ISE mérkőzés elmaradt, mert a Gerendás nem tudott kiállni.